Rys historyczny

Drużyna LKS-u Orła Goleszyna do lat 14 założona została w 2014 roku i została zgłoszona do płockiej II ligi U-14 zaczynając od drugiej grupy.
W pierwszym meczu, który odbył się 30 sierpnia 2014 roku " Orzełek " przegrał ze Stoczniowcem Płock 0:3.
Ostatecznie w lidze odnieśliśmy dwa zwycięstwa, jeden remis i siedem porażek co nam dał szóste, ostanie miejsce w sezonie 2014/2015.
Po tym sezonie zwolniony został trener Kamil Przybyszewski, a zatrudniony Mateusz Biegański.

Już z nowym trenerem drużyna zaczęła rewanże II ligi. Trener Biegański w swoim debiucie jako trener naszego zespołu przegrał 5:1 na wyjeździe z drużyną Stegny Wyszogród. Po ciężkim sezonie z wieloma trudnymi meczami udało nam się osiągnąć 4 miejsce.

Miejsca Orła w danych sezonach:

2014/15 ( runda wiosenna ) - 6. miejsce

2014/15 ( runda jesienna ) - 4. miejsce